O FIRMĚ

O nás

Hala Ostrovačice s.r.o.

Společnost Hala Ostrovačice s.r.o. zahájila činnost 5/2013 jako výrobní start up.

Stavíme na dlouholetých zkušenostech v oblasti kovovýroby. Díky široké nabídce patří mezi zákazníky společnosti, jak velké kalírny a kovárny, tak i malé provozy a nástrojárny.

Zaměření :

Konkurenční výhodou společnosti je její specializace na zakázkovou výrobu svařovaných přípravků ze žáruvzdorných nerezových ocelí ( např. 1.4845 / AISI 310 S a další ) přesně podle potřeb zákazníků.

Vysoká kvalita výrobků je dána především použitím špičkových svařovacích technologií metodou TIG/MIG, vlastním konstrukčním vývojem a výrobními zkušenostmi v oboru. Díky těmto výhodám využívá služeb společnosti mnoho stálých zákazníků. Společnost se dále zabývá zakázkovou výrobou nerezových i hliníkových stavebních prvků a doplňků.

Společnost dbá na neustálou inovaci svých produktů, a proto se ve velké míře věnuje také realizaci vlastního výzkumu a vývoje. Při tvorbě návrhů nových vylepšených produktů intenzivně spolupracuje s dalšími podniky (vyhovující parametry, testování), aby tak dosáhla co nejvyšší kvality, a zároveň spokojenosti svých zákazníků.

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ?